Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Gmina Miasto Lębork

Wyniki głosowań

Wyniki głosowań na sesji:

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
12 6 2 1 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Małgorzata Biela przeciw
2 Zbigniew Cybula przeciw
3 Marcin Grudziński za
4 Włodzimierz Klata za
5 Łukasz Kuriata za
6 Katarzyna Lipkowska za
7 Jarosław Litwin wstrzymał się
8 Łucjan Łaga wstrzymał się
9 Halina Łukian za
10 Artur Obolewski za
11 Bogdan Oszmian za
12 Bożena Pobłocka wstrzymał się
13 Zbigniew Rudyk wstrzymał się
14 Krzysztof Siwka za
15 Tomasz Sopyłło za
16 Krzysztof Świątczak za
17 Jarosław Walaszkowski wstrzymał się
18 Radosław Zimnowoda za
19 Bogdan Libich za
20 Leszek Leciejewski wstrzymał się
21 Małgorzata Bresler nieoddany
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
15 5 0 1 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Małgorzata Biela wstrzymał się
2 Zbigniew Cybula za
3 Marcin Grudziński za
4 Włodzimierz Klata za
5 Łukasz Kuriata wstrzymał się
6 Katarzyna Lipkowska za
7 Jarosław Litwin za
8 Łucjan Łaga za
9 Halina Łukian za
10 Artur Obolewski za
11 Bogdan Oszmian za
12 Bożena Pobłocka wstrzymał się
13 Zbigniew Rudyk wstrzymał się
14 Krzysztof Siwka za
15 Tomasz Sopyłło za
16 Krzysztof Świątczak za
17 Jarosław Walaszkowski wstrzymał się
18 Radosław Zimnowoda za
19 Bogdan Libich za
20 Leszek Leciejewski za
21 Małgorzata Bresler nieoddany
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
12 6 0 3 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Małgorzata Biela wstrzymał się
2 Marcin Grudziński za
3 Włodzimierz Klata za
4 Łukasz Kuriata wstrzymał się
5 Katarzyna Lipkowska za
6 Jarosław Litwin za
7 Łucjan Łaga za
8 Halina Łukian za
9 Artur Obolewski za
10 Bożena Pobłocka wstrzymał się
11 Zbigniew Rudyk wstrzymał się
12 Krzysztof Siwka za
13 Tomasz Sopyłło za
14 Krzysztof Świątczak za
15 Jarosław Walaszkowski wstrzymał się
16 Radosław Zimnowoda wstrzymał się
17 Bogdan Libich za
18 Leszek Leciejewski za
19 Małgorzata Bresler nieoddany
20 Zbigniew Cybula nieoddany
21 Bogdan Oszmian nieoddany